Apie Mus

Kviečiame kiekvieną besidomintį deimantinėmis pjovimo technologijų naujovėmis teirautis dėl naujausių CEDIMA gaminių pritaikymo kasdieninėje veikloje pas mus arba mūsų prekybos partnerius!

Daugiau informacijos – skiltyje Naujienos

cedima apie mus

Cedima GMBH filialo – CEDIMA VILNIUS veikla – deimantinio gręžimo ir pjovimo įrankių, įrangos bei mašinų statybos pramonei tiekimas ir remontas:

deimantinio pjovimo diskai, šlifavimo lėkštės, deimantinės gręžimo karūnos ir lynai, deimantinio gręžimo sistemos, rankinės ir savaeigės siūlių (grindų) pjovimo mašinos, pjaustymo stalai, sieninės pjaustymo sistemos, lyninės pjaustymo sistemos, įrangos ir įrankių remontas.

Cedima GmbH pagrindinė būstinė įsikūrusi Vokietijoje, Celle. Nuo pareito amžiaus 6-ojo dešimtmečio Cedima GmbH statybos pramonei tiekia kokybiškus, patikimus ir efektyvius deimantinio apdirbimo įrangą. Bendrovė specializuojasi deimantinio apdirbimo įrangos gamyboje ir tiekime statybai bei pramonei, gamina ir tiekia įvairių tipų gręžimo ir pjovimo mašinas, kuriomis pjaunamos apvalios kiaurymės nuo 6 mm iki 5 m diametro, jomis galima pjaustyti įvairių medžiagų konstrukcijas beveik neribotais gyliais ir apimtimis.

Cedima, kurdama inovatyvias mašinas bendradarbiauja su profesionalios betono gręžimo ir pjovimo įrangos gamintojais, tokiais kaip Dr. Bender ir Weka. Partnerystės dėka buvo pradėti gaminti deimantinio gręžimo variklių modeliai kaip smūginės sauso gręžimo sistemos DKS-15L-001 ar sauso šlapio gręžimo variklis C-BBM-33 L extra.

Neapsiribojant bendrais gaminiais, Cedima tiekia ir remontuoja visą Dr. Bender ir Weka gaminamą gręžimo ir pjovimo įrangą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Įmonės meistrai greitai restauruoja (atnaujina) įvairių tipų deimantines gręžimo karūnas ir diskus. Įmonė turi savo techninio aptarnavimo padalinius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, todėl gali labai greitai atlikti tiek techninio aptarnavimo, tiek remonto darbus.

Visi naujai sukurti produktai yra išbandomi šiuolaikinėse bendrovės laboratorijose. Valdymo kokybė, orientuota į produktus ir klientus, yra nuolatos kontroliuojama ir sertifikuota pagal DIN ISO 9001: 2008. Su ekologinio ženklo CEDECO įvedimu bendrovė aktyviai prisideda prie klimato apsaugos programų. Sukaupta ir perduota patirtis užtikrina kokybišką, efektyvų ir aukšto standarto aptarnavimą.

Cedima išskirtinumas:

  • Profesionali ir tuo pačiu paprasta įranga.
  • Užtikrintas klientų saugumas – galite būti tikri kad įrangos servisą ir atsargines dalis gausite ir po 10 metų.
  • Cedima gali greitai atstatyti savo įrangos darbingumą ir, esant poreikiui garantuoti nepertraukiamą jos panaudojimą.
  • Cedima tiekia įrangą ir įrankius visame pasaulyje todėl bendrovės žinios apie deimantinio gręžimo ir pjovimo įrangos panaudojime, laiko ir sąnaudų skaičiavimuose yra ypač išsamios.
  • Dominančias mašinas ar instrumentus galite apžiūrėti mūsų prekybos partnerių ar Cedima salonuose. Suteikiamos visos galimybės išbandyti ir įsitikinti tiekiamos įrangos veiksmingumu.

Deimantiniai įrankiai ir prietaisai