Apie Mus

Kviečiame kiekvieną besidomintį deimantinėmis pjovimo technologijų naujovėmis teirautis dėl naujausių CEDIMA gaminių pritaikymo kasdieninėje veikloje pas mus arba mūsų prekybos partnerius!

Daugiau informacijos – skiltyje Naujienos

cedima apie mus

Cedima GMBH filialo – CEDIMA VILNIUS veikla:

deimantinio gręžimo ir pjovimo įrankiai, įranga ir mašinos: deimantinio pjovimo diskai, šlifavimo lėkštės, deimantinės gręžimo karūnos ir lynai, deimantinio gręžimo sistemos, rankinės ir savaeigės siūlių pjovimo mašinos, pjaustymo stalai, sieninės pjaustymo sistemos, lyninės pjaustymo sistemos, įrangos ir įrankių remontas ir kt.

CEDIMA VILNIUS  – tai vokiečių prekinio ženklo Cedima GMBH filialas Lietuvoje. Bendrovė Cedima GmbH, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Vokietijoje, nuo 1984 m. statybos pramonei tiekia aukštos kokybės, patikimą ir efektyvią deimantinio apdirbimo įrangą. Bendrovė specializuojasi deimantinio apdirbimo įrangos gamyboje ir tiekime statybai bei pramonei, ji tiekia įvairių tipų gręžimo ir pjovimo mašinas, kuriomis pjaunamos apvalios kiaurymės nuo 6 mm iki 5 m diametro, jomis galima pjaustyti įvairių medžiagų konstrukcijas beveik neribotais gyliais ir apimtimis.

Įmonė tiekia tiek oru, tiek vandeniu aušinamas pjovimo ir gręžimo sistemas, konsultuoja parenkant labiausiai tinkamus medžiagų apdirbimo būdus ir instrumentus, apskaičiuoja laiko ir įrangos sąnaudas, nuolatos rengia praktinius tobulinimosi seminarus savo klientams, parduoda deimantinio gręžimo įrenginius, gręžimo ir pjovimo mašinas, atlieka elektrinių įrankių ir įrengimų remontą, tiekia ir restauruoja gręžimo karūnas.

Įmonė greitai restauruoja (atnaujina) įvairių tipų (arti 30 tipų segmentų) deimantines gręžimo karūnas ir diskus. Įmonė turi savo techninio aptarnavimo padalinius, todėl gali labai greitai atlikti tiek techninio aptarnavimo, tiek remonto darbus.

Visi naujai sukurti produktai yra išbandomi šiuolaikinėse bendrovės laboratorijose. Valdymo kokybė, orientuota į produktus ir klientus, yra nuolatos kontroliuojama ir sertifikuota pagal DIN ISO 9001: 2008. Su ekologinio ženklo CEDECO įvedimu bendrovė aktyviai prisideda prie klimato apsaugos programų. Sukaupta ir perduota patirtis užtikrina kokybišką, efektyvų ir aukšto standarto aptarnavimą.

CEDIMA VILNIUS produktai ir teikiamos paslaugos:

  • Prekyba deimantinio gręžimo įrenginiais.
  • Prekyba gręžimo ir pjovimo mašinomis.
  • Elektrinių įrankių ir įrengimų remontas.
  • Gręžimo karūnų restauravimas ir tiekimas.

Deimantiniai įrankiai ir prietaisai