CEDIMA deimantiniai įrankiai ir prietaisai

Ilgiau nei 30 metų deimantinių įrankių ir mechanizmų rinkoje

cedima

CEDIMA GmbH (Vokietija) jau daugiau nei 30 metų gamina deimantinius įrankius ir mechanizmus pjovimui ir gręžimui, betono, gelžbetonio, asfalto, plytų, natūralaus akmens deimantinius diskus, karūnas, segmentus, deimantinius lynus, šlifavimo lėkštes, siūlių pjovimo mašinas, sienų pjovimo mašinas, deimantinio gręžimo įrangą, lyninio pjovimo automatus, akmens pjovimo stakles, betono presavimo ir kitą techniką.

 

CEDIMA VILNIUS – tai vokiečių prekinio ženklo Cedima GMBH filialas Lietuvoje. Bendrovė Cedima GmbH, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Vokietijoje, nuo 1984 m. statybos pramonei tiekia aukštos kokybės, patikimą ir efektyvią deimantinio apdirbimo įrangą. Bendrovė specializuojasi deimantinio apdirbimo įrangos gamyboje ir tiekime statybai bei pramonei, ji tiekia įvairių tipų gręžimo ir pjovimo mašinas, kuriomis pjaunamos apvalios kiaurymės nuo 6 mm iki 5 m diametro, jomis galima pjaustyti įvairių medžiagų konstrukcijas beveik neribotais gyliais ir apimtimis.
Savo klientams mes teikiame beveik visą deimantinio apdirbimo įrangą, panaudojamą statyboje. Pradedant nuo sauso gręžimo įrangos inžinerinių tinklų įrengimui iki pilnai hidraulinių siūlių pjovimo mašinų kelių statybai. Platų mūsų produktų asortimentą sudaro staliniai pjaustytuvai, siūlių pjovimo mašinos, įvairaus dydžio ir konstrukcijos rankinės deimantinio gręžimo staklės, gręžimo staklės su stovais, sienų pjaustymo mašinos, lyninio pjovimo automatai su hidrauline arba aukšto dažnio elektrine pavara ir daugiau.
Pagrindinė Cedima Vilnius veikla – garantinio ir pogarantinio remonto paslaugų tiekimas visiems Cedima mašinų naudotojams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mes dirbame tam, kad mūsų klientai Cedima mašinomis, instrumentais ir „know how“ atliktų darbus laiku ir minimaliomis sąnaudomis. Teikiame pilno serviso paslaugą, kuri užtikrina, kad klientas iki pat objekto atlikimo pabaigos galėtų nepertraukiamai naudotis mašinomis ir instrumentais. Dar daugiau – mes savo klientams apskaičiuojame projektines laiko ir lėšų sąmatas bei pateikiame receptus, kaip atlikti vieną arba kitą darbą mažiausiomis sąnaudomis. Tai liudija platus mūsų klientų ratas – pradedant profesionaliu gręžėju (kontrakteriu) teikiančiu gręžimo ir pjovimo paslaugas ir baigiant uostais ir atomine elektrine.
Populiariausios paslaugos teikiamos šiuo metu – deimantinių gręžimo karūnų restauravimo ir naujų karūnų gamybos darbai (Cedima gamina arti 40 skirtingų tipų segmentus, naudojamus deimantiniame gręžime, todėl tiekia tiek universalias, tiek specializuotas deimantines gręžimo karūnas); elektrinių gręžimo variklių priežiūros ir remonto darbai.

csa100

Lyninis mini-automatas CSA-100, išvystantis maksimalų pajėgumą esant ekstremaliai mažiems gabaritams, 2004 m. gavo inovacijų prizą net už 7 patentuotas inovacijas Vokietijos statybos mašinų pramonės kategorijoje. Šis ir kiti apdovanojimai mus skatina dirbti kasdien, siekiant nuolat palaipsniui palengvinti specialistų darbą gręžimo ir pjovimo srityje. Todėl nuolat tobuliname mūsų produktus.
CEDIMA įmonė dalyvauja kuriant standartus. Kaip Vokietijos gamintojų mašinų ir įrangos (Verband Deutscher Maschinen und Anlagenbauer / VDMA) ir Vokietijos gamintojų šlifavimo įrankių (Verband Deutscher Schleifmittelhersteller / VDS) asociacijos nariai, mes aktyviai dalyvaujame įvairiose darbo sesijose. Mes padedame rasti sprendimus, kad būtų sumažinta darbo su deimantiniais įrankiais ir mašinomis rizika. Be to, mes esame viena iš profesinės asociacijos – Deimantinio gręžimo ir betono pjovimo – įkūrėjų.

apdovanojimai