Deimantinių karūnų restauravimo darbai

Cedima deimantinių karūnų restauravimo darbai:

Karūnų restauravimas – tai naujų deimantinio grežimo segmentų prilitavimas vietoj nusidėvėjusių. Būtina sąlyga – gręžimo karūnos korpusas turi būti geros būklės.
Cedima GmbH gamina apie 30 skirtingų tipų segmentų deimantinėms gręžimo karūnoms. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dažniausiai naudojame 9 specifikacijų segmentus. Kadangi Cedima gamina unifikuotus segmentus, restauravimo metu serviso darbuotojas gali kombinuoti skirtingų tipų segmentus, tokiu būdu išgaudamas norimos paskirties karūną. Todėl galime pasiūlyti sprendimus, kurie tenkins kiekvieno vartotojo poreikius – ar tai būtų armuotas gelžbetonis, granitas ar asfaltas, ar tiesiog universalios paskirties deimantinė gręžimo karūna. Papildomai segmentai yra skirstomi pagal gręžimo variklio galingumą į 3 grupes: iki 2,0kW, 2,3-3,0kW ir nuo 3,5kW. Pagal gręžimo greitį segmentai skirstomi į dvi grupes:
„LIFE“ – didinantys deimantinės gręžimo karūnos ilgaamžiškumą.
„SPEED“ – didinantys deimantinės gręžimo karūnos greitį.
Standartiškai siūlome tokias segmentų specifikacijas:
Combi A – segmentas skirtas minkštiems ir iki vidutinio armavimo gelžbetoniams.
Combi B – segmentas skirtas kietiems ir aukšto armavimo (nuo 2,5 proc.) gelžbetoniams.
T-600 – segmentas skirtas vidutinio kietumo ir vidutinio armavimo gelžbetoniams.
T-900 – segmentas skirtas labai kietoms medžiagoms gręžti (pvz. Granitus). Tipinis „SPEED“ segmentas probleminiams gręžimams.
T-400 – segmentas skirtas kietiems ir labai aukšto armavimo (nuo 2,5 proc.) gelžbetoniams su galingais varikliais gręžti.
CAB – segmentas, specializuotas asfaltų grežimui.

Cedima rekomenduoja naudoti vandenį gręžimo metu dėl daugelio priežasčių – geros segmento darbo sąlygos, didėja deimantinės gręžimo karūnos greitis ir ilgaamžiškumas. Ypatingai svarbu gręžiant metalus, kai segmentai smarkiai kaista. Tačiau realybė tokia, kad poreikis sauso gręžimo karūnoms yra ir Cedima siūlo eilę sprendimų – tai EC-91.1 modelio karūnos, ir Combi B bei T-900 specifikacijos karūnos. Neužmirškite naudoti dulkių nusiurbimo sistemas gręžimo metu! Temperatūrai gręžimo zonoje pasiekus 700 laipsnių įvyksta deimantų grafitizacija – t.y. deimanto kristalai esantys darbo zonoje virsta paprasčiausiu grafitu.. pasekmės – aiškios.
Atvykę į mūsų arba mūsų partnerių karūnų restauravimo serviso tarnybą neužmirškite pasakyti, ką planuojate gręžti ir kokį gręžimo variklį planuojate naudoti. Tuomet rezultatas bus geriausias. Nors segmentus deimantinio gręžimo karūnoms gaminame vis universalesnius, bet tik su idealiai pritaikytu segmentu gręšite greitai ir tokia gręžimo karūna tarnaus ilgai.
Cedima serviso tarnyba priima restauruoti tik tokios būklės karūnas, kurioms gali suteikti kokybės garantiją. Preliminariai galime pasakyti, koks bus būsimos karūnos resursas.
Todėl kviečiame naudotis mūsų ir mūsų partnerių paslaugomis – jūs visada galėsite būti tikri dėl to ką gaunate! Kokybiškos medžiagos, ilgametė įmonės „know how“ ir darbuotojų patirtis bei nedidelės paslaugų kainos užtikrino mums lyderystės pozicijas deimantinio gręžimo karūnų tiekimo ir jų restauravimo rinkoje!

deimantines karunos